0 232 252 49 82

Hakkımızda

 

Türkiye ve dünyada araç kiralamanın öncü yolunda devam eden Sec-Ka Car Rental, kurduğu kusursuz hizmet organizasyonu ile filo kiralama & araç kiralama & Havaalanı Trasferleriyle farkını ortaya koyuyor.

 

Filonuzu Sec-Ka ile kurun, kararınız doğru olsun.


Filo kiralamada gücünüze güç katan iş birliği.
İzmir İçi faaliyet gösteren şirketimiz için Müşteri memnuniyeti birinci sırada gelmektedir.


Sektörde bir ilk olan 7/24 tam destek hattı ile tüm sorunlarınıza anında çözüm üretiliyor.Ayrıcalıklı ve sürekli hizmet için Sec-Ka Filo hizmetinizde.


 

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.


 

Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.


 

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.


 

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da karşılama ve kiraladığı araç teslimini yapıyoruz ayrıca izmir otogar araç kiralama yapmaktayız.


 

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili+90 232 252 45 48 -  0 535 795 31 83 telefon numaralarımızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


 

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.

 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82