0 232 252 49 82

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

Havalimanı Araç Kiralama İçin İlk Tercih Sec-Ka
 

Türkiye’nin hızla gelişen sektörü araç kiralama konusunda akla gelen ilk isimlerden biri tabi ki Pandora. Firmamızın başarısı tesadüf değil zira uygun fiyat ve kaliteyi ilke edinen hizmet anlayışımızda araç kiralamayı her kesim için ulaşılabilir kılmaya özen gösteriyoruz. Uygun fiyat politikamız ve her ihtiyacı karşılayacak araçlardan oluşan filomuzla hem şirketlerin araç gereksinimlerine ekonomik ve pratik çözümler sunuyoruz hem de bireysel araç kiralamayı hiç olmadığı kadar kolay hale getiriyoruz.
 

Şirketlerin ulaşım sorununu ortadan kaldırıyoruz
 

Şirketler için araç satın almak ve daha da önemlisi bu araçların bakım gibi giderlerini karşılamak çok büyük maddi külfet anlamına geliyor ve Sec-ka Car Rental şirketlere araba kiralama hizmeti sunarak ulaşım için gereksinim duydukları araçlara çok daha az bir bütçe ayırmalarını sağlıyor. Farklı büyüklüklerdeki araçlarımız ile şirketlerin her türlü ulaşım için kullanabilecekleri sayısız alternatif sunuyor ve bu sayede İzmir’deki tüm kuruluşların ulaşım sorununu ortadan kaldırıyoruz.
 

Bireysel İzmir Havalimanı araba kiralama Sec-ka farklı
 

Elbette Sec-ka olarak yalnızca şirketlere hizmet vermiyoruz, söz konusu bireysel araç kiralama olduğunda da hem en konforlu ve güvenli hem de en ekonomik araçlarımız ile havalimanları ile şehirler arasındaki ulaşımı bir zevk haline getiriyoruz. Kalabalık ailelerin neşeli yolculuklar yapabileceği araçlar, yüksek gelir grubuna hitap eden lüks araçları kısacası araç kiralama adına beklentiniz olan tüm alternatifler Sec-ka Car Rental geniş araç filosunda sizleri bekliyor.
 

Kullanım kolaylığı sunan sitemizle araç kiralamak çok pratik
 

Günümüzün en önemli gerekliliklerinden biri tabi ki online olarak hizmet sunabilmek. 

www.sec-ka.com sitemizle başta İzmir ve çevresinin yanı sıra geniş bayi ağımız sayesinde ülkemizin farklı bölgelerinde araç kiralamayı pratik hale getiriyoruz. Herkesin gayet kolay kullanabileceği ve filtreleme sistemi ile ihtiyacı olan araca dakikalar içinde ulaşıp kiralamasını olanaklı kılan sitemizi hemen ziyaret ederek gerek bireysel gerekse şirket bazında havalimanı araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Sitemizin 7/24 hizmet vermesi sayesinde araca ihtiyacınız olduğu anda saat ve mekan fark etmeksizin araç kiralayabileceğinizi de ekleyelim.


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82