0 232 252 49 82

Devel 6x6 Jip

Develdan 6×6 kavramına bir model kazandırdı.

 

DevelDan 6×6 Kavramına Bir Model Kazandırdı

Devel dan 6×6 kavramına bir model kazandırdı. Son dönemde otomobil üreticileri 6×6 kavramına takmış duru1mdalar. Son versiyonda Develdan.
Develdan 6×6 kavramına bir model kazandırdı
Henüz prototip aşamasında olan model devasa boyutlarıyla dikkat çekiyor. Prototip olabilir ama sanki üretim versiyonunun gözler önünde olduğunu marka bize yansıtıyor. Keskin hatlar ve büyük tasarım detaylarıyla otomobil hem dinamik hem de heybetli görünüyor.  Otomobilde 6.7 litrelik V8 dizel motora yer verilecek bu motor 720 HP güç ve 1000 NM tork değeri sağlayacak. Performans konusunda bu model göz alıcı olabilir Ayrıca yüksek tork değeri, araiz kullanımlarında otomobilin elini kuvvetlendirecek gibi görünüyor.

The post Develdan 6×6 kavramına bir model kazandırdı appeared first on Carmedya.


 

#rentacar #airport #izmircarrental #izmirrentacar #izmirhaber#adnanmendereshavalimanı #carrental #secka

 

#oto #otomobil #ara #izmir #arac #vasta #auto #vermietung #kiralama #kiralık oto #havalimanı #otogar #lks #rent a car #rental #gaziemir rent acar #izmir araç kiralama #izmir oto kiralama #izmir araba kiralama #izmir rent a car #izmir kiralık araç #izmir kiralık araba #araç kiralama #araba kiralama #oto kiralama #rent a car #car rental #car hire #izmir rent a car #izmir havalimanı araç kiralama #adnan menderes havalimanı oto kiralama 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82