0 232 252 49 82

Geniş Araç Filomuz

Geniş Araç Filomuzla Kiralama Hizmeti Veriyoruz


Araç sıkıntısı çeken vatandaşlarımıza özel olarak güvenli, konforlu, bakımı yapılmış özel araçlarımızı sunuyoruz. Bu sayede her nereye gidecek olursanız olun artık yolculuklarınızı daha keyif içerisinde yapabilmeniz de mümkün olacak. Firmamızın araç filosu içerisinde yer alan otomobillerimizin her biri orijinal özelliğe sahip olmakla birlikte hasarsız olarak sizlere sunulmaktadır. Üstelik her ay bakımları ve kontrolleri dikkatli bir şekilde yapılmış olan araçlarımızdan son derece memnun kalacaksınız. Özellikle güler yüzlü kadromuz, minimum bedelle göstermiş olduğumuz maksimum hizmetlerle artık tüm müşterilerimizde memnunluklarını dile getirmeye başlayacak. Rent a car artık son derece rahat olacağından dolayı ne zaman isterseniz isteyin firmamıza başvurarak tüm bu ihtiyaçlarınızı da bir an önce karşılamaya başlayabilirsiniz. Size özel sunulan en cazip indirimler sayesinde artık istediğiniz modele sahip olan araçları kiralayarak gönül rahatlığı ile ulaşımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün olacak.


Uzun yıllar müşterilerimize sağlamış olduğumuz üst düzey kalitede ki rent a car hizmetlerimiz sayesinde artık sektörün vazgeçilmez adreslerinden biri haline gelmeye başlamış bulunuyoruz. Kredi kartına taksit avantajlarıyla da kusursuz şekilde hizmet veren güvenilir firmamızla artık hemen her bir ihtiyacınızı sorunsuz şekilde giderebilmeniz de mümkün olacak. Üstelik artık son derece lüks özelliğe sahip olan araçları bile oldukça ekonomik şekilde kiralayacak olmanız en sevindiren yanlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. İster daha modern isterseniz de klasik tarza sahip olan araçlara kavuşacaksınız. Minibüs, binek, transporter gibi ihtiyacınız olan araçları son derece ekonomik şekilde kiralayarak istediğiniz güne kadar kullanmaya başlayacaksınız. Birçok lokasyonla müşterilerimizin yüzünü güldürüyor ve tüm araç sıkıntılarına da en güzel şekilde çare oluyoruz.


Lüks araların pahalı olduğunu düşünenler artık araç kiralamalarını veren firmamız aracılığı ile hiçte öyle olmadığını düşüneceksiniz. Bundan böyle istediğiniz araç sınıflarından birisini geniş araç filomuz içerisinde çok rahat şekilde vereceğinizi söyleyebiliriz. Yapacağımız kiralama sözleşmesiyle artık araçlarınızı belirtmiş olduğunuz güne kadar kullanabilirsiniz.  Rent a car konusunda uzun yıllardır müşterilerimize profesyonel anlamda bir hizmet vererek onların gönüllerinde de mest edecek şekilde bir çalışma ortaya koyuyoruz.

 


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82