0 232 252 49 82

Geniş Hizmet Ağı

Güvenli Ve Konforlu Araba Sec-kadan Kiralanır

Günümüzde ulaşım özellikle de İzmir gibi büyük şehirlerde geçirilen zamanın büyük bir kısmını kaplıyor ayrıca çok da maliyetli. Oysaki araba kiralama hem ulaşım için harcanan zamandan tasarruf etmeyi sağlıyor hem de paradan. Sec-ka Car Rental İzmir ve çevresinin yanı sıra geniş bayi ağı ve iş ortakları sayesinde Türkiyenin birçok farklı noktasında araba kiralama hizmeti sunarak ulaşım için harcanan zamanı azaltmakla kalmıyor çok daha uygun fiyata üstelik güvenli ve konforlu şekilde ulaşımın keyfini yaşatıyor.
 

Uzun dönem araba kiralama hizmeti

Sec-ka Car Rental olarak her ihtiyaca uygun çözümler sunma ilkemiz doğrultusunda yalnızca günlük ya da haftalık olarak değil uzun dönem araba kiralama konusunda da yeni model araçlarımız ve uygun fiyatlarımız ile hizmet veriyoruz. Bireyse ya da şirketiniz için uzun dönem araba kiralayarak araç satın almaktan çok daha ucuza özel araç ile ulaşımın kolaylığını yaşama şansına sahipsiniz.
 

Geniş hizmet ağı

Sec-ka Türkiyenin hızlı gelişen ve en kalabalık şehri İzmir merkezli bir firma olmakla birlikte elbette yalnızca İzmirde değil başta araç kiralama konusunda yoğun talep olan ülkemizin farklı kentlerindeki havaalanları olmak üzere çok sayıda destinasyonda hizmet sunuyor. Gaziemir Havaalanı araba kiralama ve diğer tüm araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için yapmanız gereken tek şey www.sec-ka.com adresini ziyaret etmek.
 

7 gün 24 saat araba kiralama hizmeti

Hayatın akışı içinde araba kiralama ihtiyacı her an ortaya çıkabiliyor ve bunu bilen Sec-ka 7/24 araba kiralama olanağı sunuyor. Hafta sonu da dahil olmak üzere günün her saatinde dilerseniz telefonla dilerseniz +90 (232) 220 1415 nolu numaramızdan arayarak her ihtiyaca ve bütçeye uygun araçlardan oluşan filomuzdan gerek duyduğunuz aracı kiralamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.
 

Sitemizi kullanmak çok kolay

www.sec-ka.com kullanım kolaylığı sunan bir platform ve dilediğiniz aracı birkaç saniye içinde bulmanızı sağlıyor. Bu sayede saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadan pratik bir şekilde araba kiralama imkanına sahipsiniz. Kısacası sec-ka hem İzmirde hem de diğer birçok bölgede araç kiralama hizmetini ayağınıza getirerek ayağınızı yerden kesiyor.

 


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82