0 232 252 49 82

Erken Rezervasyon

2017 Yaz Sezonu için Erken Rezervasyon

otomobil sürmek ile ilgili görsel sonucu

Yaz sezonunda artan araç kiralama taleplerinden dolayı bir çok kişi araç bulamayarak mağdur olmaktadır. Bizler siz değerli kullanıcılarımıza yaz sezonu için erken rezervasyon yapmalarını öneriyoruz. Erken yapılan rezervasyon sayesinde aracınızı daha uygun fiyatlara rezerve yapabilmektesiniz. Günümüzde bir çok kişi daha evvel yaşamış olduğu bu sorunu kötüde olsa tecrübe edinmiş ve yaz sezonu öncesinde erken rezervasyon yaparak araç temini konusunda riske girmemektedirler. 

 otomobil sürmek ile ilgili görsel sonucu

İşletmemizin web sayfasında yer alan 12 aya tüm fiyatlar geçerli olup ön rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Web sitemiz sayesinde sadece bir kaç tıklama ile fiyat hesaplayabilecek ve beğendiğiniz aracı kolayca ön rezervasyon yapabileceksiniz. Web sayfamız güvenlik sertifikalıdır. Sayfamızdan rezervasyon yaparken asla kredi kartı bilgileriniz talep edilmemektedir. 

 otomobil sürmek ile ilgili görsel sonucu

En iyi fiyatlar için Sec-ka Rent a Car vazgeçemeyeceğiniz bir adres olacak. Yaz kış her dönem en iyi fiyatları kullanıcılarına ulaştıran işletmemizde müşteri memnuniyetine önem verilmektedir. Kiraladığınız tüm araçlar servis bakımlı olup sürekli kontrolleri yapılmaktadır. Yaz tatilinde sorunsuz bir arabayla seyahat etmek isteyenler hiç vakit kaybetmeden firmamızdan araba kiralama talebinde bulunabilirler.

 


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82