0 232 252 49 82

İzmir Adnan menderes Havalimanı Arac Kiralama

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMA

 

Türkiyenin en büyük üçüncü şehri olan İzmir, dağlarla çevrili büyük bir körfez etrafında konumlanmış bir sahil kentidir. Tipik bir Akdeniz şehri atmosferine sahip olan İzmirin tarihi binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. İzmir, geniş bulvarları, palmiye ağaçları, iki katlı ve cumbalı geleneksel evleri, tarihi camileri ve kiliseleriyle büyük ilgi gören ve gerek yerli gerek yabancı milyonlarca ziyaretçiyi kendine çeken önemli bir turizm merkezidir. İzmir ve çevresindeki tarihi yerler ile doğal güzelliklere yapacağınız seyahatleriniz öncesinde, Sec-ka Car Rentalda faklı araba seçenekleri ile kiralayabilir ve İzmir Adnan Menderes Havalimanında sizi karşılayabiliriz.

 

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANINDAKİ ARABA KİRALAMA FİRMALARI

İzmir şehir merkeze 18 km uzaklıkta bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı yakınlarında araç kiralama firmasının ofisi yer almaktadır. Havalimanındaki hemen hemen , 7 gün ve 24 saat hizmet vermektedir.

 

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI YAKINLARINDAKİ AKARYAKIT İSTASYONLARI

Araba kiralama firmasıyla yapılan sözleşmeye bağlı olarak, kiralanan aracın benzin deposunun, firmaya teslim edilmeden önce doldurulması gerekebilmektedir. İzmir Adnan Menderes Havalimanının giriş kısmında Petrol Ofisi benzin istasyonu bulunmaktadır. Ayrıca kent merkezinin Konak, Alsancak, Buca, Balçova gibi farklı bölgelerinden gelirken kullanılan Akçay Caddesi üzerinde, havalimanına 5 km mesafede bir diğer Petrol Ofisi ve 3 km mesafede ise Shell istasyonları yer almaktadır. Her iki istasyondan da havalimanına ulaşmak için, Akçay Caddesi’nde güney yönünde gidilerek Menderes-İzmir-Aydın yoluna devam edilmeli ve tabelalar takip edilerek yaklaşık 200 m sonra havalimanı çıkışına girilmelidir.

 

İZMİR ADNAN MENDERES HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ ULAŞIM AĞLARI

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, ana yolların ve otoyolların yakınında konumlanmıştır. Havalimanından Akçay Caddesi ve devamında Halide Edip Adıvar Caddesi kullanılarak, şehrin en merkezi noktalarına ulaşmak mümkündür. Ayrıca yine Akçay Caddesi’nden İzmir Çevre Yolu’na bağlanılarak, şehir trafiğine girmeden Balçova, Narlıdere, Buca, Bornova, Karşıyaka ve Çiğli gibi kentin önemli bölgelerine hızlı ve kolayca gidilebilmektedir. Havalimanının hemen önünden geçen Menderes-İzmir-Aydın yolu üzerinden İzmir’in güneyindeki kentlere ve bölgelere ulaşım sağlanmakta ve ücretli geçişin bulunduğu İzmir-Aydın otoyoluna bağlanılmaktadır.


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82