0 232 252 49 82

İzmir yerli otoya talip oldu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, yerli otomobilin üretileceği fabrikanın İzmirde kurulması için çalışma yaptıklarını ifade etti


İzmir yerli otoya talip oldu!
 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerli otomobilin üretileceği fabrikanın İzmirde kurulması için yol haritası belirlemek üzere toplandıklarını belirtti.

Kocaoğlu, Tarihi Havagazı Fabrikasında düzenlediği basın toplantısında, yerli otomobil üretimi için İzmirin avantajlarını ve dezavantajlarını sektör temsilcileriyle bir araya gelerek konuştuklarını belirtti.

Komite kurduk

Yerli otomobilin İzmirde üretilmesi için çalışacaklarını dile getiren Kocaoğlu, Yerli otomobilin İzmirde üretilmesi için yol haritasını belirlemek üzere bir toplantı yaptık. Toplantı sonucu lobi faaliyetlerini yürütmek üzere 8 kişilik bir komite kurulmasına karar verildi. diye konuştu.

3 bölge öne çıktı

Komite başkanının Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar olduğunu ifade eden Kocaoğlu, komitenin ilerleyen günlerde İzmir milletvekilleriyle bir araya gelip, destek isteyeceğini söyledi.

Yorgancılar, yaptıkları toplantı sonucunda yerli otomobil yatırımı için Aliağa, Bergama ve Kınık bölgelerinin ön plana çıktığını kaydetti.


 

#rentacar #airport #izmircarrental #izmirrentacar #izmirhaber#adnanmendereshavalimanı #carrental #secka

 

#oto #otomobil #ara #izmir #arac #vasta #auto #vermietung #kiralama #kiralık oto #havalimanı #otogar #lks #rent a car #rental #gaziemir rent acar #izmir araç kiralama #izmir oto kiralama #izmir araba kiralama #izmir rent a car #izmir kiralık araç #izmir kiralık araba #araç kiralama #araba kiralama #oto kiralama #rent a car #car rental #car hire #izmir rent a car #izmir havalimanı araç kiralama #adnan menderes havalimanı oto kiralama 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82