0 232 252 49 82

7/24 car hire hizmeti

Sec-ka car rental İle Ulaşım Keyif Haline Geliyor

Tüm dünyada uzun yıllardan beri var olan car hire hizmeti ülkemizde Sec-ka İzmir Rent A Car ile gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Modern ve şehirli insan artık araç almak yerine car hire yani araç kiralama ile farklı durumlara uygun ve ekonomik fiyatlı araç kiralamayı tercih ediyor, böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenin keyfini çıkartıyor. Türkiyenin car hire konusunda bir numaralı firması olan Sec-ka başta İzmir olmak üzere geniş bayi ağı ile Türkiyenin birçok bölgesinde araç kiralama hizmeti sunarak ulaşımı büyük bir keyif haline getiriyor. Araç kiralama konusunda ülkemizin lider firmalarından olan Sec-ka ile siz de konforlu ve ekonomik ulaşım keyfi yaşayabilirsiniz.
 

7/24 car hire hizmeti

Hayatın hızlı akışı içinde aniden ortaya çıkan araç kiralama ihtiyaçlarını göz önünde bulunduran Sec-ka car hire 7 gün 24 saat her gereksinime uygun araç kiralama şansı sunuyor. Hafta boyunca her gün ve saat kaçta olursa olsun Sec-kadan pratik şekilde araç kiralayarak gideceğiniz yere konforlu, güvenli ve hesaplı şekilde ulaşmanın tadını çıkartabilirsiniz.
 

Yeni ve konforlu araçlardan oluşan filo

Sec-ka car hire araç filosu özenle seçilmiş araçlardan oluşuyor. Tüm araçlarımız yeni ve konfor ile güvenliği ön plana çıkartan modeller. Dolayısıyla firmamızdan gönül rahatlığı ile araç kiralayıp gideceğiniz tüm destinasyonlara güvenli şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sec-ka car hire geniş bayi ağı ile sadece İzmirde değil Türkiyenin birçok noktasında car hire hizmeti sunuyor. Başta İzmir ve ülkemizin yoğun havaalanları olmak üzere birçok farklı noktada Sec-ka farklı ve kalitesi ile araç kiralama hizmeti alma olanağınız bulunuyor.
 

Bireysel ve şirketlere özel fırsatlar

Araç kiralama konusunda herkese uygun çözümler geliştirmeyi ilke edinen Sec-ka car hire hem bireysel hem de şirketler için araç kiralama konusunda daima en kaliteli ve ekonomik alternatifler ile araç kiralamayı büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Bireysel ve şirket araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için +90 (232) 252 48 82 nolu numaramızdan arayabilir ve gereksinimlerinizi karşılayacak tüm araçları ekonomik fiyatlarla kullanıcı dostu sitemiz sayesinde kolayca bularak kiralayabilirsiniz.

 


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82