0 232 252 49 82

Citroen C5 Aircross

Citroen C5 Aircross için Vardiya Takviyesi

PSAnın Rennes kentinde bulunan fabrikası, Avrupada 2018 yılı sonunda satışa sunulacak olan Citroenin yeni SUV modeli C5 Aircrossa gelen yoğun talep üzerine kapasite artırımı kararı aldı. Aralık ayına kadar 350 yeni personelin istihdam edilmesiyle birlikte üretim tesisi 4 vardiyalı üretim sistemine geçecek.

Bu haber 59 kere okunmuş.22 Haziran 2018, Cuma - 11:28

Avrupada 2018 yılı sonunda satışa sunulacak olan Citroenin yeni SUV modeli C5 Aircrossun üretimi öncesi PSAnın Fransada yer alan Rennes Üretim Tesisinde kapasite artırımına gidildi. C5 Aircrossa gelen yoğun talep üzerine bu kararı alan yetkililer 350 yeni kişiyi istihdam edecek.

Aralık ayından itibaren çalışmaya başlayacak olan personeller Cuma, Cumartesi ve Pazar günü çalışacak. Bu sayede Rennes üretim tesisinde üretim 4 vardiya olarak devam edecek.

Rennes Üretim Tesisi Müdürü Therese Joder şunları söyledi: 2016 yılında üretime başlayan Rennes Üretim Tesisine eklenen 4. ekiple yükseliş devam ediyor. 2018 yılının sonunda Avrupada satışa sunulacak olan Citroenin yeni SUV modeli C5 Aircrossa gelen ön siparişlere yetişebilmek adına üretim platformlarında önemli değişiklikler gerçekleştirdik. Üretim platformunda gerçekleşen değişimlerin yanında 350 yeni kişiyi üretim tesisinde istihdam edeceğiz.

Citroenin amiral gemisi görevini üstlenecek olan yeni nesil SUV C5 Aircross, sunulan 30 farklı gövde kombinasyonu sayesinde tüketicilere geniş kişiselleştirme imkanı sunuyor. Citroen Advanced Comfort programının elçisi olan C5 Aircross, SUV segmentindeki en modüler ve konforlu model olma iddiasında. Yeni Progressive Hydraulic Cushions (Kademeli Hidrolik Destekli) süspansiyon sistemi ve Advanced Comfort koltuklarla donatılan C5 Aircross konforlu bir yolculuk deneyimi sunuyor.


#rentacar #airport #izmircarrental #izmirrentacar #izmirhaber#adnanmendereshavalimanı 

#carrental #secka
#oto #otomobil #ara #izmir #arac #vasta #auto #vermietung #kiralama#kiralıkoto 

#havalimanı #otogar #lks #rentacar #rental #gaziemirrentacar

#izmiraraçkiralama #izmirotokiralama #izmirarabakiralama#izmirrentacar 

#izmirkiralıkaraç #izmirkiralıkaraba #araçkiralama #arabakiralama #otokiralama #rentacar #carrental #carhire #izmirrentacar #izmirhavalimanıaraçkiralama #adnanmendereshavalimanıotokiralama


 
Destek ve Rezervasyon Hattı 0 232 252 49 82